MUTSEV KURUMSAL

Mutsev olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

MUTSEV KİMDİR?

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Web Hosting hizmetleri sunmak üzere 2017 Yılında Adana ve Antalya'da faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir web hosting hizmetleri sunmayı ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda her türlü ihtiyacı karşılayabilecek konuma gelebilmek, ve Türkiye'de Web Hosting hizmetleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma), Sanal Sunucu (VPS), Online Ticaret Projeleri, Web Tasarım Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Mutsev olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

MUTSEV SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

Web Tasarım Hizmetleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Sosyal Medya Hizmetleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak ve hedef kitleye daha hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlayacak Sosyal Medya da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

  • Kayıtlı Vergi Dairesi: Ziyapaşa / Adana
  • Vergi Numarası: 125 053 402 46